Komiksowe streszczenia książki

Wyobrażam sobie niemal każdy, w jakimś momencie swojego życia, czytał co najmniej jedną komedię. W rzeczywistości, nawet jeśli nie przeczytałeś, prawdopodobnie oglądałeś film o superbohaterach. Wielu skakało z powodzeniem, jak Batman, Spider-Man czy X-Men, i przyciąga publiczność, która nie czyta komiksów. Każdy film stworzył własną bazę fanów, czasem oddzieloną od samej komiksu. Jednak te, które naprawdę przyciągnęły do ​​filmu i nie mogą się doczekać, aż sequel przejdzie do hobby zbierania rzeczywistych komiksów.

Komiczki mają pewien urok z nimi, zwłaszcza jeśli opowiada dobrą historię. Dobre opowieści mogą być dostosowane do wielu mediów. Dobre historie przyciągają nas także do bohaterów i ich sytuacji. Możemy odnosić się do nich. Możemy nauczyć się od sposobów, w jaki postacie się nie sprawdzają lub odnoszą się do ich sytuacji. Dzięki niedawnemu wydaniu klasycznych Watchmen ludzie widzą, że komiksy mogą być bardzo dobrej jakości, a nie tylko tanie próby krótkiej opowieści o dobrej książce.

Książki komiczne po prostu nie dostają ich uroku z ich bardzo dobrych opowieści, ale także ze względu na ich sztuki. Duża część ich społeczności jest przyciągana, ponieważ mają dobrą sztukę, a niektóre z nich sprawiają, że firmy z komiksów płacą premię dla najlepszych artystów na świecie.

Jednak czytanie komiksów może wydobyć trochę czasu i pieniędzy. Nowe komiksy są wydawane co tydzień i dla przeciętnego czytelnika, który czyta od 5 do 30 komiksów co tydzień, zajmuje trochę czasu i dodatku. Doświadczyłam tej sytuacji, zanim jeszcze byłem studentem. Wtedy komiczne sceny, w których nie istniały i musiałem kupić każdą komiksową książkę, którą lubiłem co tydzień, w przeciwnym razie poczuję się jakbym upadł. Nawet przy skanach komicznych, choć można zaoszczędzić pieniądze, nadal będzie przeszkadzać w Twoim życiu, zwłaszcza, jeśli chcesz, aby wiedzieć, co się dzieje.

Z tego powodu utworzyłem witrynę ComicBookSummaries. W wolnym czasie podsumowuję każdy komiks, który czytałem i dzielił je ze światem, szczególnie ukierunkowanym na ludzi, którzy chcą być aktualizowani, ale nie mają czasu na czytanie. Podsumowania, które tu umieszczam są wolne od opinii i są po prostu opowieścią o tym, co wydarzyło się w konkretnej komiksie. Jest tam wiele recenzji komiksowych i nie chcę zanurzać się w delegowaniu recenzji.

Comments are closed.