Kostium Cosplay dla Ciebie-czciciela Ryuk

Trudno sobie wyobrazić popularność Death Note. Nigdy nie zrozumiesz powodów jego niesamowitej sławy, dopóki nie czytasz anime przez siebie. Ten komiks wzbudził gorący przypływ, jak dzisiejsze upominki od pewnego znanego na całym świecie projektanta, jak tylko zostanie opublikowany. Do tej pory ciepło nie ustało.

Obecnie wielu reklamodawców reklamuje kostiumy animowane Death Note. Szczególnie przed nadejściem festiwalu jak Halloween, zarówno sprzedawcy detaliczni jak i hurtownicy stają się tak zajęci. Czy jesteś też czcicielem komiksu Death Note?

Każdy bhakta powyższego anime nigdy nie będzie zaniedbywał roli Ryuk. Ten potwór wygląda brzydko. Ale jego moc przyciąga większość ludzi. Pojawienie się w zupełnie czarnym garniturze, jego bezbożny styl leży wokół całej opowieści.

Na kostiumie Ryuk’a nakłada się szalik i fartuch podobny do cierni. Skórzany pas z ozdobą szkieletu w środku jest związany w pasie. Ludzie, którzy są zainteresowani tą złośliwą rolą, będą musieli też znaleźć dużą broń – czerpak.

To, że kosmetyk jest znacznie bardziej czasochłonny, aby nadrobić tę rolę w reality show. Wyraźne oczy i niebieskie odcienie w narożach ust wymagają uwagi. Gruby podkład pod makijaż jest używany do uzyskania zupełnie bladej twarzy.

Po ułożeniu kostiumu i zakończeniu makijażu nadszedł czas, aby poradzić sobie z włosami. Ten diabeł wyłania się z okropnie wyprostowanymi włosami. Z pewnością nie chcesz, aby twoje włosy były takie, a co dopiero trzymać je w codziennej pracy. Dlatego proszę wybrać perukę.

Nie dbasz o styl, kupując kostium. Również nie masz nic przeciwko fryzurze perukę, której potrzebujesz. To, co naprawdę gra rolę w twojej partii, jest podobieństwem. Zarówno peruka, jak i kostium muszą być bardzo podobne z stylem w anime. Co do stroju, jest jeszcze jeden istotny czynnik. Chociaż kosztuje to tylko trochę, to kosztuje. Nigdy nie chcesz widzieć pęknięć po noszeniu tylko raz, prawda? Pamiętaj, aby skupić się na jakości.

Comments are closed.