Który kostium cosplay Ci odpowiada?

Która postać jest dla ciebie najlepsza?

Większość z tych porad dotyczy nowych cosplayerów. Jest wiele rzeczy, które powinieneś rozważyć wybierając swoją postać cosplayową.

 

A post shared by ☆クラパ☆ (@kurapa_cos) on

Czy mam to, co trzeba aby nosić cosplay?

Ludzie często zadają to pytanie, ponieważ obawiają się, że nie przejdą na bohatera, którego naprawdę chcą spróbować. Chociaż jest to świetny bonus, który ma pewne naturalne podobieństwo do postaci, którą chcesz cosplayować, nie jest to bezwzględnie konieczne. Jeśli czujesz się dobrze, cosplayując swoją ulubioną postać, powinieneś to zrobić. Wracając do pytania o podobieństwo: jeśli wyglądasz jak postać, którą cosplayujesz, będziesz częściej fotografowany. Jeśli nosisz okulary, poszukaj ulubionej postaci, która nosi okulary lub wymyślić sposób bezpiecznego wyjęcia okularów z równowagi, na przykład soczewek kontaktowych.

Co sprawia, że Twój wygląd jest wyjątkowy? Jesteś szczególnie wysoki lub krótki? Czy masz niezwykły kolor oczu lub lubisz farbować swoje szalone kolory włosów? Te czynniki wpływające na wygląd mogą pomóc Ci wybrać postać, z którą masz coś wspólnego. Cosplay kogoś, kto wygląda jak ty, jeśli chcesz być sfotografowany ciężko. Robię dobrą Velmę z Scooby Doo.

Jeśli nie widzisz niczego oczywistego, poproś znajomych o opinię na temat tego, kim wyglądasz. W przeciwnym razie, cosplay postać, która sprawia, że jesteś szczęśliwy. Pamiętaj, że wyglądasz jak postać najbardziej, gdy jesteś właścicielem tej postaci, przez co mam na myśli, jeśli masz pewność siebie i naprawdę badasz maniery postaci, możesz naprawdę stworzyć ciekawe, wciągające cosplay.

Zrób cosplay, w którym możesz poczuć trwałą dumę

 

A post shared by SaeBae^^ 🇸🇰 (@kimi_ichigo) on

Pamiętaj, że zdjęcia zostaną wykonane na imprezie i podejmą odpowiednie decyzje. Zadaj sobie pytanie: czy czułbym się dobrze z moją rodziną i przyjaciółmi widząc mnie ubranego w ten sposób? Nieuchronnie zdjęcia trafią do internetu i poza Twoją kontrolę. Przygotuj się do tego, wykonując najlepsze cosplaye, jakie możesz. Zdjęcie przetestuj swój strój, zanim go nosić. Czasami materiał jest bardziej wyraźny, gdy na przykład używa się lampy błyskowej.

Nieruchome zdjęcie da ci bardziej realistyczne wyobrażenie o tym, jak będziesz wyglądać dla innych w swoim stroju. I nie zapomnij być dumnym ze swojego kostiumu. Każdy powinien być dumny ze swojej ciężkiej pracy, bez względu na to, czy jest to krawiec robiący idealne ciuchy, czy hazardzista znajdujący idealne darmowe automaty do gry.

Cosplay to zabawa w robienie fajnych kostiumów, nie zmieniając tego, kim jesteś, aby zadowolić innych

Nie próbuj tracić ani uzyskiwać dużych ilości cosplayów. Nie warto ryzykować własnego zdrowia ani czuć na sobie. Cudowne cosplayerzy w rozmiarach są niesamowite. Jeśli zdecydujesz się dopasować do cosplay, ustaw realistyczne cele i spróbuj z nimi sprostać w miarę upływu czasu. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli potrzebujesz pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *