Wybierz swój supermoc, aby opisać swoją osobowość

Cześć przyjaciele. Jest to pytanie, na które wszyscy zostaliśmy poproszeni, w tej chwili czy w innym momencie, albo zastanawialiśmy się w naszych cichych momentach, wpatrując się w oddali. Fikcyjne supermocy są trzecim najbardziej popularnym tematem marzeń w Stanach Zjednoczonych, za wciąż popularnymi aktami seksualnymi, których nigdy nie dopuszczamy do udziału w życiu (oczywiście z udziałem gwiazd, których nigdy nie spotkamy) i oczywiście rzeczy, D Czy gdybyśmy wygrali loterię. Ale co robi twój wybór hipotetycznej zdolności nadludzkiej, a co to znaczy świat o tobie?

Wybacz mi binarny charakter pytania: niektórzy mogą powiedzieć, że dopóty, dopóki sprzeciwiamy się prawom fizyki fizycznej cząstek Einsteina i fizyce cząstek, dlaczego musimy przyjąć, że dwie z nielicznych wzbogaconych zmysłów, odruchów i neurologicznych Zjawiska wzajemnie się wykluczają? Dlaczego nie lot i niewidzialność?

To, że mówię tylko to: „Idź i graj Adwokat diabła gdzieś indziej, ruffian. Ograniczenia jakiegokolwiek logicznego istnienia pożądanie jest takie, że lot i niewidzialność są naturalnym yin i yang, anioł i diabeł na ramionach (z powodów Wkrótce dotrzemy do Ciebie) .Jesteś prawdopodobnie również typem odpowiedzi na fikcyjny C. Superpower, aby uzyskać więcej Supermocarstw do tego pytania, odpowiedź, która zasługuje na ani uwagę, ani czas. Ciesz się następnym filmem Vin Diesel! ”

Teraz, w celu uczynienia tego wyboru filozoficznym, myślę, że możemy bezpiecznie założyć, że pragmatyczne obawy nie muszą uwzględniać naszego procesu. Latanie na przykład przychodziłoby do ciebie tak bez wysiłku, jak chodzenie i nie wymagało wysiłku fizycznego, aby osiągnąć to, może twoje wrodzone nadprzyrodzone zdolności mogą zrekompensować nadmierną opór powietrza i ochłodzić temperaturę na wysokich wysokościach, a także zmniejszyć spożycie tlenu. Niewidoczność z drugiej strony może łatwo rozciągnąć się na ubrania, które noszą, nie wymagając żadnych nagłych wypadków genitalnych w nagich, a osiągnięty by był doskonale i całkowicie – a nie na rozmazany, półprzezroczysty zakres żałosnej Chevy 1992 Chase wspomnienia pojazdu niewidzialnego człowieka. Więc wybierz swój wybór na górze tych uprawnień, a nie jakieś postrzegane minusy.

Ja, na przykład, dostaję ciężką chorobę lokomocyjną na stoczniach i lekko łamie się samoloty. Ale nie pozwolę na ten kolor mojej wyobraźni

Więc. Latać. Ludzkość zawsze była zacumowana na glebie, a nawet gdy zginamy tkaninę ziemi w naszą wolę, tworząc maszyny zdolne do dotarcia do troposfery i mamuta, które wystawiają wieżę nad jakimkolwiek produktem natury, przypominamy tylko, jak daleko jesteśmy Dałem sobie szansę na upadek. Z fantazyjnych, ale nieprawdopodobnie praktycznych szkiców Leonarda Da Vinci do barwnych pomieszczeń balonów na gorące powietrze dotarliśmy bez końca do chmur w naszym krótkim czasie na tej planecie.

Dla niektórych, podobnie jak architekci z 1893 r. World Fair, czy postać Val Kilmonda Tom „Iceman” Kazansky w filmie „Top Gun”, niebo jest wyraźnie sposobem na lepsze niż te, które znajdują się poniżej. Ale trzeba mieć nadzieję, że odwołanie się do lotu, w ogóle, jest odczuciem wiatru, wielką perspektywą odejścia od horyzontu i szansą pozostawienia wolnych chwil, szansą na obejście jednej nodze stopy przed Inne i wznieść się.

Latanie, nawiasem mówiąc, wydawałoby się, że ta opcja jest bardziej ukierunkowana na walkę z przestępczością i sporadyczny akt bohaterstwa, ale czujność nie jest pierwszym miejscem, w którym większość umysłów idzie, nawet jeśli ma hipotetyczny charakter. Jest to oczywiście zdolność podstaw do tworzenia niezliczonych superbohaterów komiksów, a zwłaszcza ikonicznego Supermana i kapitana Marvela z DC.

Jedynymi superbohaterami notatki z potęgą niewidzialności są zarówno superbohaterowie, niewidzialna kobieta z fantastycznej czwórki, jak i fiolet z Pixar’s Incredibles, a obaj bohaterowie potrzebują wzmocnienia tej mocy dzięki pewnym rodzajom projekcji polaryzacji sił psychicznych, które mają być skuteczne Bojowników.

Potęga niewidzialna jest oczywiście najbardziej atrakcyjna dla podziemia – ale czy wielu z nas ukrywa tajne ambicje, aby być prywatnymi śledczymi? Nie, nie. Nasze umysły przemieniają się w ciemniejsze myśli – co ludzie mówią za plecami? Jakie łakocze zazdrości robią ludzie, a jakie perwersje czują, kiedy nikt ich nie ogląda?

Sam niewidzialność oznacza usunięcie konsekwencji, brak jutra. Jeśli nie można zobaczyć, nie można być upomniany. Przerabianie lub kradzieże w filmach mogłoby służyć jako prekursor niemal wszelkiej zdeprawowanej działalności, którą można sobie wyobrazić, wiele osób może na przykład nakręcać temat # 1.

Krótko mówiąc, czy chcesz być bardziej widoczny, czy mniej? Czy chcesz ogłosić światu, że możesz wykraczać poza wyobraźnię, czy obserwować ich jak ducha?

Osobiście nie mogłem powiedzieć. Wszyscy mamy chwile triumfu, chwile, kiedy żałujemy, że mieliśmy tłum do ooh i aah, gdy wykonujemy nasze osobiste ekwiwalenty bułek na starym lotze. Ale żyjemy w erze, w której anonimowość jest cenionym towarem, zwłaszcza w internecie, gdzie witriol osiągnął formę sztuki, której nigdy nie było możliwe.

Wszyscy możemy pokusić się, by powiedzieć lot w rozmowie. Ale może wybraliśmy niewidkę w blogu. Jako osoba wykonująca i ogólnie rzecz biorąc, chciałbym zwrócić uwagę na lot, na majestat tego. Chciałbym pomyśleć, że skręcę w górę, żeby złapać kogoś wpadającego przez okno lub złapanego w płonący budynek. Ale jako prokurator generalny i ogólna niechęć do konfliktu, codziennie odnajduję się, pragnąc, żebym mógł zniknąć z pola widzenia, od obowiązków rzeczywistego świata.

W sposób straszliwie mroczny, metaforyczny, wszyscy mamy te uprawnienia: oboje, przez cały czas. Po prostu znaleźliśmy czas, aby latać, a czas, aby zanikać, są zawsze napotykani przez zwiększoną zdolność do zrobienia czegoś przeciwnego.

Comments are closed.